YT

Biz Kimiz

HAKKIMIZDA

YANIK ULUSLARARASI NAKLİYAT ; 1993 yılında Sakarya 'da kurulan müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, uluslararası taşımacılık ve lojistik sektöründe hizmet sunmak, çözüm üretmek amacıyla kurulan, yenilikçi bir lojistik firmasıdır.

Faaliyetlerine Türkiye- Avrupa arasında kara taşımacılık hizmetiyle başlayan firmamız, değerli müşterilerimizin destekleri, amaç edindiği müşteri odaklı hizmet anlayışı, sektörel bilgi birikimi ve tecrübesi, yenilikçi yapısıyla büyümesini sürdürmüştür.

Eş zamanlı olarak global acenta ağı ile değişen pazar ve müşteri taleplerine göre Avrupa ülkelerindeki hizmet ağını geliştirerek büyümeye devam etmektedir.

Yanık Uluslararası Nakliyat ; farklı lojistik ihtiyaçlarına göre (Hızlı Tüketim Ürünleri), Otomotiv, Sağlık, Kimya, Tekstil, Endüstri, Yapı & Dekorasyon ve Teknoloji sektörlerine çözümler üretmektedir.

Altyapısı ve iletişim ağı, çevreye duyarlı yeşil lojistik ve tam hizmet anlayışıyla müşterilerimize deniz, kara, depo yönetimi, gümrükleme ve dış ticaret çözümleri sunmaktadır.

GENEL DEĞERLERİMİZ

  • Dürüst ve güvenilen
  • Müşteri odaklı
  • Çözüm üreten
  • Yenilikçi ve girişime açık
  • Rekabetçi
  • Takım ruhu ile çalışan
  • İnisiyatif kullandıran
  • Toplum ve çevreye duyarlı
//yaniktransport.com/wp-content/uploads/2022/11/yanik_oto.jpg

Yanık Transport

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Firmamız, yürüttüğü tüm faaliyetlerde sürekli iyileştirmeyi, doğal kaynakların ve her türlü enerji kaynağının etkin kullanılmasını, yasalara tam uyum ve kirliliğin önlenmesini, tüm çalışanlarını, müşterilerini ve tedarikçilerini çevrenin korunması konularında bilinçlendirilmesini, faaliyetleri sırasında oluşabilecek kirliliğin en uygun yöntemlerle giderilmesini çevre politikasının temeli kabul eder.

1st Choice Movers is a local San Diego moving company that provides professional San Diego moves. We’re a San Diego moving company that serves all San Diego areas. No move is too big or small, we do small, medium and very large moves, and plan the most efficient route to make your move a smooth transition.

Bizi Arayın!

0264 458 68 60

Kaliteli Hizmet Almak İster misin? Bize Ulaşın: